Nejradši byste zmizeli někam na ostrov? A co třeba Rujána, Fehmarn nebo Föhr? Nebo vás to táhne z malého města do metropole? Mnichov, Kolín, Berlín nebo Hamburg? S námi na své straně můžete sbírat profesní zkušenosti a ani se kvůli tomu nemusíte stěhovat.

Ošetřovatel pro Work & Travel (m/ž)

Pracoviště:

42553 Velbert

Pracovní doba:

Plný úvazek

Co vás čeká:

Zajímavá práce ve stacionární a ambulantní péči ve městě vaší volby

Váš profil:

  • Máte ukončené vzdělání v oboru ošetřovatelství seniorů nebo zdravotního ošetřovatelství
  • Baví vás pečovat o lidi odkázané na pomoc jiných
  • Vyznačujete se angažovaností, spolehlivostí a schopností pracovat v týmu
  • Pracujete organizovaně, pečlivě a samostatně
  • Jste velmi flexibilní a otevření novým výzvám a máte chuť pracovat v novém prostředí.

Co nabízíme:

  • Zaměstnání podle přání: Pronájem zaměstnanců nebo zprostředkování personálu
  • Nadtarifní příjem, odpovídající kvalifikaci
  • Pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Až 30 dnů dovolené podle podnikové příslušnosti
  • Příspěvky na spoření
  • Poskytneme vám ubytování a převezmeme vzniklé náklady
  • Převzetí nákladů za měsíční jízdenky pro příměstskou dopravu
  • Další kvalifikace podle přání
  • Pracovně lékařská péče
  • Služební plán podle přání
  • Kompetentní kontaktní partner z oblasti ošetřovatelství
  • 24 hodin poradenství

Aulamed - Je tu vždy pro vás!

Jako poskytovatel služeb s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zprostředkovávání a pronájmu zdravotnického personálu k sobě úspěšně přivádíme zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti zdraví , péče, zdravotnictví a pedagogiky.

Pro každého uchazeče hledáme pracovní pozici podle přání a podporujeme další kvalifikaci našich zaměstnanců tak, aby mohli realizovat své pracovní a životní cíle.

Odborné kompetence a citlivost jsou pro nás jako pro personální agenturu v oblasti zdravotnictví obzvlášť důležité. Považujeme se za místo, které spojuje a neustále provází všechny potřeby uchazečů, zaměstnanců a partnerů. Proto jsme pro vás vždy k dispozici – 24 hodin denně.

Číslo pracovní pozice: 104

Těšíme se na vaši žádost o práci!

Vaše kontaktní osoba:

Foto Ansprechpartner

Katharina Koj
E-Mail: velbert@aulamed.de

Aulamed GmbH
Lohbachstraße 30

Telefon: + 49 2053 492 26 21
Fax: + 49 2053 492 26 25