Jako vyučený ošetřovatel/vyučená ošetřovatelka máte všechny dveře otevřené a neměl být pro vás problém najít práci, ať už chcete jít kamkoli. Proč tedy jít právě k Aulamed?

A je důležité aby vám vyhovovalo i "všechno kolem"! Měli byste si položit tyto otázky:

    Jak najdu vhodné zařízení?
    Jak mohu získat nadprůměrný plat?
    Jak získám více času a flexibility pro sebe a pro rodinu?
    Jaké existují možnosti další osobní a profesní kvalifikace?

Rádi zodpovíme vaše dotazy k této pozici.

Zdravotní ošetřovatel/ka

Pracoviště:

70178 Stuttgart

Pracovní doba:

Možný plný úvazek, částečný úvazek, nebo minijob

Co vás čeká:

Zajímavá práce ve stacionární a ambulantní péči

Váš profil:

  • Máte ukončené vzdělání v oboru zdravotního ošetřovatelství
  • Baví vás pečovat o lidi odkázané na pomoc jiných
  • Vyznačujete se angažovaností, spolehlivostí a schopností pracovat v týmu
  • Pracujete organizovaně, pečlivě a samostatně

Co nabízíme:

  • Zaměstnání podle přání: Pronájem zaměstnanců nebo zprostředkování personálu
  • Nadtarifní plat, od 2.000 € netto, podle kvalifikace
  • Pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Až 30 dní dovolené podle podnikové příslušnosti
  • Převzetí nákladů za měsíční jízdenky pro příměstskou dopravu
  • Další kvalifikace podle přání
  • Služební plán podle přání

Kromě toho u nás získáte podnikový „bezstarostný balíček“:

  • "Aulamed"- podnikový důchod
  • "Aulamed"- soukromé doplňkové zdravotní pojištění
  • "Aulamed"- pracovně lékařskou péči
  • "Aulamed"- prémie za věrnost

Aulamed - Je tu vždy pro vás!

Jako poskytovatel služeb s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zprostředkovávání a pronájmu zdravotnického personálu k sobě úspěšně přivádíme zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti zdraví , péče, zdravotnictví a pedagogiky.

Pro každého uchazeče hledáme pracovní pozici podle přání a podporujeme další kvalifikaci našich zaměstnanců tak, aby mohli realizovat své pracovní a životní cíle.

Odborné kompetence a citlivost jsou pro nás jako pro personální agenturu v oblasti zdravotnictví obzvlášť důležité. Považujeme se za místo, které spojuje a neustále provází všechny potřeby uchazečů, zaměstnanců a partnerů. Proto jsme pro vás vždy k dispozici – 24 hodin denně.

Číslo pracovní pozice: 103

Těšíme se na vaši žádost o práci!

Vaše kontaktní osoba:

Foto Ansprechpartner

Matthias Nannarone
eMail: stuttgart@aulamed.de

Aulamed GmbH
Rotebühlplatz 31

Fon: 0711 63365434
Fax: 0711 63365439