Milujete svou práci? Přejete si více času pro svou rodinu a přátele? Je pro vás důležitá další profesní kvalifikace? Chcete mít nadprůměrný plat? Pak jsme tím správným partnerem na vaší straně!

Ošetřovatel seniorů (m/ž) - od 3.000 € brutto

Pracoviště:

28195 Bremen

Pracovní doba:

Plný úvazek. Částečný úvazek nebo na bázi 450€.

Co vás čeká:

  • Zajímavá práce v oblasti stacionární péče. Máte u nás možnost být nasazen/a jako ošetřovatel/ka seniorů na klinice
  • Práce ve vašem okolí
  • Dlouhodobé nasazení
  • Pevné rozpisy služeb, žádné záskoky ve volných dnech

Váš profil:

  • Máte ukončené vzdělání v oboru ošetřovatelství
  • Baví vás pečovat o lidi odkázané na pomoc jiných
  • Vyznačujete se angažovaností, spolehlivostí a schopností pracovat v týmu
  • Pracujete organizovaně, pečlivě a samostatně

Co nabízíme:

  • Zaměstnání podle přání: Pronájem zaměstnanců nebo zprostředkování personálu
  • Nadtarifní příjem, odpovídající kvalifikaci
  • Pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Až 30 dnů dovolené podle podnikové příslušnosti
  • Převzetí nákladů za měsíční jízdenky pro příměstskou dopravu
  • Další kvalifikace podle přání
  • Služební plán podle přání

Kromě toho u nás získáte podnikový „bezstarostný balíček“:

  • "Aulamed"- podnikový důchod
  • "Aulamed"- soukromé doplňkové zdravotní pojištění
  • "Aulamed"- pracovně lékařskou péči
  • "Aulamed"- prémie za věrnost

Aulamed – Je tu vždy pro vás!

Jako poskytovatel služeb s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zprostředkovávání a pronájmu zdravotnického personálu k sobě úspěšně přivádíme zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti zdraví , péče, zdravotnictví a pedagogiky.

Pro každého uchazeče hledáme pracovní pozici podle přání a podporujeme další kvalifikaci našich zaměstnanců tak, aby mohli realizovat své pracovní a životní cíle.

Odborné kompetence a citlivost jsou pro nás jako pro personální agenturu v oblasti zdravotnictví obzvlášť důležité. Považujeme se za místo, které spojuje a neustále provází všechny potřeby uchazečů, zaměstnanců a partnerů. Proto jsme pro vás vždy k dispozici – 24 hodin denně.

Číslo pracovní pozice: 112

Těšíme se na vaši žádost o práci!

Vaše kontaktní osoba:

Foto Ansprechpartner

Matthias Nannarone
E-Mail: bremen@aulamed.de

Aulamed GmbH
Wachtstraße 30-31

Telefon: + 49 421 322 543 98
Fax: + 49 421 200 792 23